Na školu v přírodě jsme šťastně dorazili, ubytovali se a seznámili se s instruktory. Po obědě děti absolvovaly seznamovací hry s balónky, hledaly dvojice a plnily zábavné týmové úkoly.
Odpoledne se spojily všechny třídy. Kluci si zahráli fotbal, holky přehazovanou a všichni společně hru Mrazík. Ke svačině jsme si pochutnali na buchtě. Instruktoři také předvedli scénku z džungle a děti v týmech stavěly letoun pro vajíčko. První den jsme si všichni moc užili a těšíme se na další zážitky.