Druhý den jsme začali výbornou snídaní na sluníčku na terase, abychom načerpali síly na výstup k zámku Vranov. Část dětí si užila prohlídku zámku, ostatní navštívili vyhlídku, dali si zmrzlinu a vyzkoušeli posilovací hřiště.
Po obědě děti pracovaly ve svých týmech, vymýšlely pokřiky, vyráběly vlajky a plnily další zábavné týmové úkoly. I když nás během dne zastihl krátký déšť, nenechali jsme si pokazit náladu. Den byl plný dobrodružství, spolupráce a nových zážitků, které si všichni moc užili.